DOMINANTE CAPITAL IZPĒRK COLLIERS INTERNATIONAL PM, LAI KĻŪTU PAR NEKUSTAMO ĪPAŠUMU APSAIMNIEKOŠANAS TIRGUS LĪDERI

Rīga, 16.09.2008. Holdings Dominante Capital savā īpašumā pilnībā pārņēmis nekustamo īpašumu apsaimniekošanas kompāniju Colliers International PM, tā kļūstot par vienīgo šī uzņēmuma īpašnieku. Turpmāk uzņēmums darbosies zem nosaukuma Dominante PM (Dominante Property Management). Aktīvu, kurus pārvalda kompānija, vērtība uz šo brīdi ir 80 miljoni EUR. Plānots, ka, piesaistot īpašumu pārvaldīšanai jaunus objektus, aktīvu vērtība līdz 2012. gadam pieaugs līdz 200 miljoniem EUR.

Kompānijas Dominante PM valdes priekšsēdētāja amatā turpmāk būs Dominante Capital valdes priekšsēdētājs un lielākais akcionārs Rafails Deifts.

Lielāko nekustamo īpašumu vidū, kurus apsaimnieko Dominante PM, ir lielākais un modernākais A klases industriālais un loģistikas parks Latvijā Dominante Park, Dominante – Rota (biroju ēka Dzirnavu ielā 57a) un citi objekti. Apsaimniekojamo biroju un komercplatību apjoms Rīgā vien sasniedz vairāk nekā 20 000 kv.m.

“Colliers International sevi Latvijā ir parādījis kā spēcīgs zīmols ar lielām iespējām. Mēs esam pateicīgi šim uzņēmumam par sadarbības periodu, kura laikā esam guvuši vērtīgu pieredzi un zināšanas nekustamā īpašuma apsaimniekošanās jomā, lai turpmāk spētu augt un attīstīties patstāvīgi. Iepriekš veiksmīgi realizētie projekti, kuru vidū ir Drogas, Dominante Park, Koblenz Drošība un citi, rāda, ka holdinga līdzšinējā darbība ir bijusi pietiekami sekmīga. Tamdēļ tuvāko četru gadu laikā plānojam kļūt par līderi arī Latvijas nekustamo īpašumu pārvaldīšanas tirgū. Līdz 2010. gadam atvērsim Dominante PM birojus Lietuvā un Igaunijā, aktīvi konkurējot arī šajos tirgos,” uzsvēra Rafails Deifts.

Viņš piebilda: “Dominante PM rīcībā ir efektīvas NĪ apsaimniekošanas tehnoloģijas. Mēs saprotam, ko sagaida no sava īpašuma investori. Taču viņi ne vienmēr zina, kā efektīvi organizēt tā apsaimniekošanu. Viss, ko mēs darām un turpmāk darīsim objektos, notiks nekustamā īpašuma īpašnieka un tai pat laikā nomnieku interesēs. Dominante PM uzdevums, tēlaini izsakoties, ir no ķieģeļu kaudzes radīt objektu, kuram būtu caurskatāma finanšu plūsma, kuru varētu viegli novērtēt kā investīciju projektu un viegli pārdot. Latvijas tirgu mēs pārzinām labi, tamdēļ spēsim klientiem - investoriem piedāvāt kvalitatīvu produktu un pievilcīgu cenu.”

Dominante Capital – investīciju un projektu pārvaldes holdinga kompānija, kura darbojas teritoriju attīstīšanas, industriāli komerciālo nekustamo īpašumu un loģistikas nozarē. Jau uzsākto projektu un investīciju apjoms pašlaik pārsniedz 250 milj. EUR. Holdinga struktūrā ietilpst Dominante Park, Dominante Loģistikas Sistēma, Dominante Vita, Dominante Locus, Dominante Soho, ka arī citi projekti un kompānijas.


Papildu informācija:
Rasa Saliņa, sabiedrisko attiecību konsultante
Тel. 67045835, mob. 27074701,
rasa@rezonanseplus.lv