DOMINANTE PARK TURPINA ATTĪSTĪBU – EKSPLUATĀCIJĀ NODOTA TREŠĀ KĀRTA

Rīga, 16.12.2008. Dominante Park trešā kārta pilnībā nodota ekspluatācijā iepriekš plānotajā termiņā – š.g. decembrī. Latvijā lielākā un modernākā A klases industriālā un loģistikas parka kopējā trešās kārtas telpu platība ir 25 000 kv.m, no kurām A klases industriālo noliktavu telpu platība aizņem 19 500 kv.m, savukārt biroji un mazumtirdzniecības telpas - 5 500 kv.m.

Laika posmā starp otrās (2008. gada augustā) un trešās kārtas nodošanu ekspluatācijā otrās kārtas telpās, kas ir pilnībā iznomātas, jau ir ievākušies un uzsākuši darbu 95% nomnieku. Šobrīd trešajā kārtā ir sākušies telpu izbūvēšanas darbi atbilstoši katra konkrētā nomnieka vajadzībām. Paredzēts, ka pirmie nomnieki uzsāks savu darbu jaunajās telpās jau nākamā gada februārī.

Edgars Štelmahers, Dominante Park valdes priekšsēdētājs: “Parka attīstība iet uz priekšu saskaņā ar stratēģisko plānu. Laikā tika nodota ekpluatācijā otrā kārta un tāpat arī sākotnēji noteiktajā termiņā – trešā. Pie ēkas nodošanas ne no Būvinspekcijas, ne no Ķekavas pašvaldības puses netika izteiktas nekādas piezīmes un iebildumi attiecībā uz dokumentiem vai celtniecības kvalitāti. Vēl jo vairāk, - ja šobrīd būvniekiem pēc likuma ir jāuzņemas 2 gadu garantija, tad parka galvenais būvdarbu veicējs SIA Uzņēmējs ir devis 10 gadu garantiju noliktavu grīdām, jumta konstrukcijām un segumam un 3 gadu garantiju pārējiem celtniecības darbiem.”

“Situācija ir tāda, ka, ja mums tagad uzreiz vajadzētu piedāvāt telpas trešajā kārtā visiem uzņēmumiem, ar kuriem šobrīd notiek pārrunas par telpu nomu, tad jau tagad steidzīgi būtu jāsāk būvēt ceturtā kārta. Līdz ar to notikumu gaita, neraugoties uz pašreizējo ekonomisko krīzi, liek mums dienaskārtībā paturēt jautājumu arī par nākamās kārtas būvniecību Dominante Park,” turpināja Edgars Štelmahers.

Dominante Park nomnieku ērtībām parkā ir uzsācis kursēt bezmaksas vietējais mikroautobuss, kurš nomnieku ievākšanās periodā nodrošina satiksmi starp pirmo, otro un trešo kārtu. Ir panākta vienošanās ar vienu no lielākajām Latvijā strādājošajām bankām par tās pakalpojumu sniegšanu, kas tiks pakāpeniski attīstīti.

Ar otrās un trešās kārtas nodošanu ir manāmi paplašinājusies nomnieku pārstāvēto valstu ģeogrāfija. Šobrīd starp parka nomniekiem ir uzņēmumi gan no Baltijas, Eiropas, gan arī ASV. To vidū ir tādas pazīstamas kompānijas kā Brenntag Latvia, Itella Logistics, Rhenus Logistics, Via 3L, Jungent un citi uzņēmumi.

Dominante Capital – investīciju un projektu pārvaldes holdinga kompānija, kura darbojas teritoriju attīstīšanas, industriāli komerciālo nekustamo īpašumu un loģistikas nozarē. Jau uzsākto projektu un investīciju apjoms pašlaik pārsniedz 250 milj. EUR. Holdinga struktūrā ietilpst Dominante Park, Dominante Loģistikas Sistēma, Dominante Vita, Dominante Locus, Dominante Soho, ka arī citi projekti un kompānijas.


Papildu informācija:
Rasa Saliņa, sabiedrisko attiecību konsultante
Тel. 67045835, mob. 27074701,
rasa@rezonanseplus.lv