DOMINANTE PARK IZDOD ORIĢINĀLU BIZNESA KALENDĀRU 2009. GADAM

Rīga, 22.12.2008. Latvijā lielākais un modernākais A klases industriālais un loģistikas parks Dominante Park izdevis savu korporatīvo biznesa kalendāru 2009. gadam. Katrā no 12 mēnešu aprakstiem ir lasāma ne tikai informācija par parku un tā biznesa iespējām, partneriem, bet arī vērtīgi biznesa aforismi, kuri papildināti ar jautrām karikatūrām.

Kalendāra pamatideja pieder parka projekta pārvaldes holdinga Dominante Capital valdes priekšsēdētājam un lielākajam akcionāram Rafailam Deiftam.

Kalendārs tiek izdots jau otro gadu. Tā saturā atspoguļoti biznesa vides savdabīgie likumi, kas izpaužas aforismos. Tie patapināti no Rafaila Deifta kolekcijas, kurā ir vairāki simti aforismu, galvenokārt par biznesa specifiku. To apkopošana aizsākusies līdz ar Deifta kunga darbības sākumu uzņēmējdarbībā – pagājušā gadsimta 80. gadiem. Daudzi aforismi ir tapuši personīgās pieredzes rezultātā, bet daļa no tiem ir slavenu cilvēku izdomāti. Piemēram, aforismu kolekcijā ir domu graudi, kuru autori ir Mao Dzeduns un Vladimirs Putins.

Boriss Epšteins, investīciju holdinga Dominante Capital mārketinga direktors: „Krīzes nāk un iet, bet bizness paliek. Negribas arī svētku laikā klausīties un lasīt tikai par draudiem, grūtībām un problēmām. Šis kalendārs rada pozitīvas emocijas. Ceram, ka arī citās kompānijās ir līdzīgi projekti.”

„Velkot paralēles ar šī brīža situāciju ekonomikā un uzņēmējdarbībā, var teikt, ka mūsu kalendārs – tā ir iespēja paskatīties uz biznesa vidi un tajā esošajām likumsakarībām. Kā piemērus tam varu minēt „Nemeklē naudu tur, kur pazaudēji” un „Ja Tev nepateica „jā”, tad Tev pateica „nē”,” piebilda B. Epšteins.

Karikatūru autore ir Marina Tumareva.

Tāpat kā pērn, kalendāru iecerēts dāvināt Dominante Park sadarbības partneriem un klientiem.

Dominante Park Ķekavā – lielākais un modernākais A klases industriālais un loģistikas parks Latvijā. Kopējā plānotā ražošanas un noliktavu telpu platība – 150 000 kv.m, tai skaitā modernu biroju telpu platība - vismaz 20 000 kv.m. Projekta kopējā vērtība ir 130 milj. EUR, bet platība – 65 ha. Atrodas 20 km attālumā no Rīgas, pie Via Baltica ceļa. 2007. gada martā ekspluatācijā tika nodota Dominante Park pirmā kārta – noliktavu un biroju telpas ar kopējo platību 34 000 kv.m. Dominante Park otrā un trešā kārta – industriālās un biroju telpas ar kopējo platību 57 000 kv.m – nodotas ekspluatācijā līdz 2008. gada decembrim. Pirmās un otrās kārtas nomnieku vidū ir tādas kompānijas kā Jungent, Dominante Loģistikas Sistēma, Lielais Kristaps un Ko, Baltā Bura, Tridens, Sanitex, Rfid Centrs, Baltisches Haus, Rīgas Banketu serviss, Brenntag Latvia, Itella Logistics, Rhenus Logistics, Via 3L un citi uzņēmumi. Šī brīža industriāli-loģistiskā un biznesa parka attīstības plāns ir izstrādāts līdz 2011. gadam, tomēr arī turpmāk ir paredzēta teritorijas paplašināšana vēl par 35 - 50 ha.

Dominante Capital – holdinga kompānija, kura veic investīciju un projektu pārvaldīšanu sekojošās jomās: teritoriju attīstība (development), industriāli-komerciālais nekustamais īpašums, loģistika, tirdzniecība, pakalpojumu sniegšana, high-tech un citās darbības sfērās. Investīciju un realizējamo projektu apjoms pārsniedz 250 milj. EUR. Holdings pārvalda investīcijas daudzos uzņēmumos un projektos. To vidū ir tādas kompānijas kā Dominante Park, Dominante Loģistikas Sistēma, Dominante Vita, Dominante Locus, Dominante Soho, Dominante PM, Koblenz Drošība, Lielais Kristaps un Ko, Baltā Bura, Inventa, kā arī citi projekti un uzņēmumi.


Papildu informācija:
Rasa Saliņa, sabiedrisko attiecību konsultante
Тel. 67045835, mob. 27074701,
rasa@rezonanseplus.lv