Uzsākta bezmaksas sabiedriskā transporta kustība uz Dominante Park Ķekavā

Rīga, 30.03.2009. Starp industriālo un loģistikas biznesa parku Dominante Park un Ķekavas centru sākusies regulāra sabiedriskā transporta kustība. Parka finansētais bezmaksas autobuss darbinieku un apmeklētāju ērtībām kursē darba dienās (no pirmdienas līdz piektdienai) sešas reizes dienā*.

Edgars Štelmahers, Dominante Park valdes priekšsēdētājs: „Jauno maršrutu ieviesām, lai parka darbinieki un apmeklētāji varētu paplašināt savas pārvietošanās iespējas, t.i., pieslēgties visai tai transporta kustībai, kura ir uz Ķekavu un no tās vai arī cauri Ķekavai.”

Andris Krūms, Ķekavas pagasta pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs: „Šis ir uzskatāms piemērs sadarbībai starp Ķekavas pašvaldību un privātu uzņēmumu, kas sniedz savu artavu darbaspēka mobilitātes organizēšanā. Domājams, ka jaunizveidotais autobusa maršruts veicinās industriālā, loģistikas biznesa parkā esošo uzņēmumu darbinieku uzturēšanos Ķekavas centrā. Tas savukārt sekmēs vietējo uzņēmumu, piemēram, veikalu un kafejnīcu apmeklētību. Jāatzīst, ka līdz ar to Dominante Park šādas sadarbības rezultātā kļūst par neatņemamu, sabiedrībai nozīmīgu Ķekavas infrastruktūras objektu.”

* No Dominante Park uz Ķekavas centru: 8.15; 10.15; 12.15; 14.15; 16.15; 18.15
No Ķekavas centra (no pagasta padomes ēkas Gaismas ielā 19, k.9) uz Dominante Park: 8.30; 10.30; 12.30; 14.30; 16.30; 18.30