"Dominante Park": loģistikas parka ceturtās kārtas būvniecība atkarīga no nomniekiem

April 27, 2009. Loģistikas centra "Dominante Park" ceturto kārtu plānots būvēt tikai tad, kad būs attiecīgie nomnieki, ar kuriem būs noslēgti ilgtermiņa līgumi, aģentūrai BNS atklāja "Dominante Park" attīstītāja investīciju holdinga "Dominante Capital" valdes locekle Olita Augustovska.

Viņa atzina, ka par būvniecības termiņiem pašlaik ir grūti spriest, ņemot vērā pašreizējo ekonomisko situāciju ne tikai valstī, bet arī pasaulē.

Augustovska gan arī uzsvēra, ka kopumā "Dominante Park" attīstību ir plānots īstenot pilnībā. "Jautājums ir tikai par tām laika korekcijām, kuras tagad ievieš krīze," viņa sacīja.

"Dominante Capital" pārstāve atklāja, ka visi "Dominante Park" nomas līgumi pārsvarā ir ilgtermiņa, taču, kā jau lielākoties visiem, arī maksas par telpām vienmēr ir pārrunu jautājums, tādējādi tas var mainīt.

Loģistikas centra "Dominante Park" trešā kārta ekspluatācijā tika nodota pērnā gada decembra vidū, un tolaik "Dominante Park" valdes priekšsēdētājs Edgars Štelmahers atklāja, ka nākamās kārtas būvniecības jautājums joprojām ir aktuāls.

"Situācija ir tāda - ja mums tagad uzreiz vajadzētu piedāvāt telpas trešajā kārtā visiem uzņēmumiem, ar kuriem patlaban notiek pārrunas par telpu nomu, jau tagad steidzīgi būtu jāsāk būvēt ceturto kārtu. Līdz ar to notikumu gaita, neraugoties uz pašreizējo ekonomisko krīzi, liek mums darba kārtībā paturēt jautājumu arī par nākamās kārtas būvniecību "Dominante Park"," paziņoja Štelmahers.

Paredzēts, ka "Dominante Park" būs lielākais un modernākais A klases industriālais parks Baltijas reģionā un viens no lielākajiem Austrumeiropā. Tas atrodas Ķekavā 20 kilometru no Rīgas blakus šosejai A7 un netālu no Rīgas apvedceļa (A5).

Kopumā "Dominante Park" būvniecība plānota piecās kārtās. Kopējās investīcijas sasniegs aptuveni 130 miljonus eiro (91,4 miljonus latu), bet kopējā ražošanas un noliktavu telpu platība būs 150 tūkstoši kvadrātmetru. Parks aizņems 65 hektārus plašu teritoriju.

"Lursoft" informācija liecina, ka "Dominante Capital" dibināts 1995.gadā un tā pamatkapitāls ir 1,034 miljoni latu.