Dominante Park piedāvā vienu no vislabākajām vietām biznesa veikšanai Latvijā. Parks atbilst jebkuras kompānijas interesēm, sniedzot loģistikas pakalpojumus, tur pieejamas ērtas noliktavas un demonstrēšanas telpas, vieta ir ideāla, jo atrodas krustcelēs starp Krieviju un Eiropu.

Pastāv daudz sadarbības variantu, kas ir pieejami gan tagadējiem, gan nākamajiem klientiem. Dominante Park piedāvā elastīgu nomas termiņu sistēmu, ēku projektēšanu un dizainu, ievērojot klientu vēlmes.

Dominante Park nodrošina izcilas investīciju iespējas. Parka augstas klases menedžeru komanda palīdzēs klientiem izstrādāt projektu, pareizi aprēķināt izbūves budžetu un piedāvās arhitektu pakalpojumus.

Zemes gabali parka dienvidaustrumu daļā ar pilnīgu plānojuma saskaņojumu jau ir pieejami nomniekiem uz ilgtermiņa nomas līgumu pamata. Bet nākotnē Dominante Park piedāvās analoģiskus pakalpojumus arī parka austrumu daļā, kura tiks būtiski paplašināta (par 350 000 kv. m.).

Dominante Park vadība gatava apspriest un realizēt jebkuras mūsdienīga ofisa specifikācijas, lai piedāvātu pēc iespējas ērtākus variantus saviem klientiem.